امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88839
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار یحیی شرفی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در پی تغییرات و نوسانات ارز و فلزات گرانبها در بازارهای جهانی و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار یحیی شرفی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در پی تغییرات و نوسانات ارز و فلزات گرانبها در بازارهای جهانی و اطلاع از گرایش برخی افراد سودجو برای وارد کردن اینگونه فلزات به استان از آن سوی مرزها، مراتب به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا پلیس پس از تحقیقات دامنه دار و گسترش چتر اطلاعاتی یک دستگاه اتوبوس حامل بار قاچاق را شناسایی کرد و در سه راه ائواوغلو خوی اقدام به متوقف کردن آن نمود.

سردار شرفی با اشاره به اینکه در بازرسی های به عمل آمده از این اتوبوس تعداد 34 عدد شمش 30 کیلوگرمی مشکوک به طلا و نقره به همراه یک هزار و 301 کیلو دانه های تسبیح نقره ای کشف شده است، ادامه داد: کل اقلام مکشوفه در مجموع مقدار دو هزار و 321 کیلوگرم فلزات گرانبها را شامل می شود که جهت ارزش گذاری به مبادی ذیصلاح ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد 400 عدد بلبرینگ چرخ خودروی نیز از سودجویان ضبط شد که در این راستا سه نفر دستگیر شده و با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح قضایی شدند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها