امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88856
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 68
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحقیقات جدید نشان داد که فعالیت بدنی می‌تواند به بهبودی سرطان سینه کمک ...

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحقیقات جدید نشان داد که فعالیت بدنی می‌تواند به بهبودی سرطان سینه کمک کند.

تحقیقات انجام شده در آمریکا نشان داد که زنانی که به سرطان سینه مبتلا شده‌اند به دستورالعمل‌های فعالیت فیزیکی نیاز دارند.

محققان، سطوح آزمایش بعد و قبل از تشخیص را در 1753 زن در منطقه کارولینای شمالی بررسی کردند.

محققان زنان را در گروه سنی 20 تا 74 ساله که بین سال‌های 2008 و 2011  به سرطان سینه مبتلا بودند در فهرست قرار دادند.

بر اساس گزارش منتشر شده در نشریه سرطان، این مطالعه نشان داد که فقط  یک سوم از مبتلایان سرطان سینه به ورزش برای کمک به بهبودی نیاز داشتند.

محققان به بیماران درباره رعایت توصیه‌های فعالیت فیزیکی هشدار دادند، به طوری که در هر هفته 150 دقیقه ورزش ملایم یا 75 دقیقه ورزش سنگین را انجام دهند.

کارولین دالتون از بخش جراحی سرطان سینه گفت: اگرچه توصیه‌های مشخصی که چه میزان بعد از تشخیص سرطان سینه باید ورزش کنیم در این مکان و تا این لحظه وجود ندارد، اما حداقل 3.5 ساعت در هفته پیشنهاد می‌شود.

به گفته محققان، شیوه زندگی از جمله فعالیت بدنی منظم در تأثیرگذاری بر خطر ابتلا به سرطان پستان نقش مهمی را ایفا می‌کند.

به گفته کارشناسان، تحقیقات اخیر نشان داده است که حتی افزایش کم مقدار ورزش بعد از تشخیص سرطان سینه می‌تواند شانس بیشتری برای زنده ماندن به زنان دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها