امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88871
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع میدانی سوری ساعتی پیش از ریف شمالی لاذقیه در غرب سوریه خبر داد که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع میدانی سوری ساعتی پیش از ریف شمالی لاذقیه در غرب سوریه خبر داد که نیروهای ویژه ارتش سوریه موسوم به «شاهین‌های صحرا» ساعتی پیش موفق شدند، کوه «النسر» مهمترین کوه منطقه مرزی «کسب» در ریف شمالی لاذقیه را به کنترل خود درآورند و آن را از عناصر مسلح پاکسازی کنند.

در همین راستا این منبع میدانی سوری با بیان اینکه هم اکنون درگیری‌های شدیدی بین نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح در نزدیکی شهر مرزی کسب در جریان است، از درخواست‌های کمک و استغاثه گروه‌های مسلح خبر داد.

وی تاکید کرد که منطقه کسب هم اکنون در تیر رس ارتش سوریه است و به زودی شاهد آزادسازی آن از عناصر مسلح خواهیم بود که تحقق این امر نتایج فاجعه باری برای گروه‌های مسلح از ریف لاذقیه تا ریف ادلب و حلب خواهد داشت.

پیشتر نیروهای ارتش سوریه موفق شده بودند، دو تپه 714 و 803 در جنوب شرقی تپه استراتژیک 45 را در ریف شمالی لاذقیه از عناصر مسلح پاکسازی و آزاد کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها