امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88873
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، گروه‌های مقاومت فلسطین تاکید کردند که عملیات پنجشنبه گذشته در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، گروه‌های مقاومت فلسطین تاکید کردند که عملیات پنجشنبه گذشته در الخلیل و ربوده شدن سه تن از شهرک‌نشینان پیروزی برای اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم اشغالگر است که از پنجاه روز پیش تاکنون در محکومیت بازداشت بدون محاکمه در اعتصاب غذا به سر می‌برند و اداره زندان‌های این رژیم اشغالگر خواسته‌های آنان را رد کرده و بیش‌تر آنها را مورد شکنجه و آزار قرار می‌دهد. 

گردان‌های شهید عز الدین قسام شاخه نظامی حماس تاکید کرد: اشغالگران تا زمانی که در کرانه باختری یک مبارز باقی مانده باشد روی آرامش نخواهند دید و آنها در آتش جنایاتشان علیه اسرا و مسجد الاقصی خواهند سوخت.

گردان‌های مقاومت ملی شاخه نظامی جبهه دموکراسی برای آزادسازی فلسطین هم گفت عملیات الخلیل پاسخ طبیعی به جنایات اشغالگران صهیونیست علیه ملت فلسطین و ادامه شهرک سازی، تحریم، یهودی سازی قدس و پیروزی برای اسرای دربند رژیم اشغالگر است که از پنجاه روز پیش در صحنه جهاد با معده‌های خالی هستند.

این گردان‌ها در بیانیه خبری تاکید کردند: عملیات به اسارت گرفته شدن سه شهرک نشین صهیونیست در شهر الخلیل ضعف اشغالگران و سردرگمی آنها را نشان می دهد چرا که آنها مجهزترین سلاح های کشنده و نابود کننده در اختیار دارند و در همین حال به عاملان ربودن این سه صهیونیست و همه نیروهای مبارزه فلسطین تبریک گفت.

گردان های مقاومت ملی فلسطین خواستار ادامه همه اشکال مقاومت علیه اشغالگران شد و گفت: خیال ما تا آزادی همه اسرا و بازداشتی ها از زندان های رژیم اشغالگر و عقب نشینی صهیونیست ها از همه خاک اشغالی فلسطین آرام نمی شود.
انتهای پیام/ص
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها