امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88904
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 83
بهمن حبشی مدیرکل دفتر «نظارت بر مراکز و مشاغل و مجامع» سازمان سینمایی که به تازگی این حکم را از محمد احسانی دریافت کرده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، ...

بهمن حبشی مدیرکل دفتر «نظارت بر مراکز و مشاغل و مجامع» سازمان سینمایی که به تازگی این حکم را از محمد احسانی دریافت کرده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در مورد مسئولیت جدیدش، گفت: در واقع حکم آقای احسانی برای بنده مسئولیت جدیدی به حساب نمی‌آید و من سال‌هاست که در دفتر مجامع مشغول فعالیت هستم، اما تنها تفاوت در حکم جدید این است که دیگر مسئولیت جشنواره‌ها با بنده نیست.

وی افزود: در چارت جدید سینمایی و حکمی که طبق آن آقای احسانی برای دفتر مجامع صادر کرده، مجوز برگزاری و ارزیابی جشنواره‌های سینمایی برعهده معاونت بین‌الملل گذاشته شده و تأسیس مؤسسات سینمایی، ویدئویی، تمدید مجوز آنها و رسیدگی به امور معیشتی سینماگران جزو مهمترین سرفصل‌های دفتر مجامع است.

حبشی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از وظایف مهم این دفتر رسیدگی رفاهی سینماگران است که شامل معافیت مالیاتی و ارزش‌یابی سینماگران برای دریافت نشان‌های عالی هنری است.

مدیرکل دفتر مجامع و امور رفاهی سازمان سینمایی تصریح کرد: بازنگری در آئین‌نامه‌های موجود به منظور شفاف‌سازی و مرتفع کردن بروکراسی اداری در جهت تسهیل امر ارباب رجوع از دیگر کارهایی است که در این اداره کل انجام می‌شود اما بخشی از امور رفاهی سینماگران نظیر بیمه در این اداره کل انجام نمی شود و تمرکز ما بر روی بحث معافیت مالیاتی سینماگران است که به دقت و به جدیت در حال پیگیری آن هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها