امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88922
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه ریزی های جشنواره مسکو به گونه ای است که فیلمسازان حاضر در بخش رقابتی کمتر در مراسم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه ریزی های جشنواره مسکو به گونه ای است که فیلمسازان حاضر در بخش رقابتی کمتر در مراسم افتتاحیه شرایط حضور پیدا می کنند و وبیشتر از چهره های مطرح سینمای جهان برای حضور بر روی فرش قرمز و افتتاحیه جشنواره دعوت می شود، اما در این جشنواره از عوامل فیلم «انارهای نارس» نیز برای حضور در افتتاحیه جشنواره که در تاریخ ١٩ ژوئن (٢٩خرداد )در محل "کاخ سینمای روسیه" شهر مسکو برگزار می گردد دعوت رسمی شده است تا در کنار میهمانان و سینماگران برجسته جهان در این رویداد معتبر سینمایی حضور داشته باشند.

همچنین طبق اعلام رسمی سایت جشنواره فیلم مسکو، «انارهای نارس» که در بین ١٦ فیلم منتخب بخش رقابتی جشنواره معتبر فیلم مسکو به عنوان تنها نماینده سینمای ایران حضور دارد در تاریخ ٢٣ ژوئن(٢ تیرماه) اکران ویژه برای رسانه های خبری و منتقدین سینمایی با حضور مجید رضا مصطفوی (کارگردان) و آنا نعمتی (بازیگر ) فیلم خواهد داشت. 

نیکیتا میخالکوف فیلمساز برجسته روس و برنده اسکار مدیریت این جشنواره را به عهده دارد و جرج طلایی جایزه اصلی این جشنواره است. اکثر فیلمسازان مطرح سینمای جهان از جمله فدریکو فلینی و اصغر فرهادی با این جشنواره به سینمای جهان معرفی شدند.

فیلم انارهای نارس اولین ساخته سینمایی مجید رضا مصطفوی متعلق به سینمای مستقل می باشد که در سکوت خبری ساخته شد و در جشنواره فیلم فجر در ٢ بخش اصلی رقابتی حضور داشت و کاندید دریافت ٢ سیمرغ بلورین نیز شد.همچنین مورد تحسین منتقدین قرار گرفت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها