امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88926
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تبریک و تقدیر از عملیات الخلیل تاکید کرد که مقاومت ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تبریک و تقدیر از عملیات الخلیل تاکید کرد که مقاومت فلسطینی توان محافظت از نظامیان ربوده شده اسرائیلی با هدف آزادسازی اسرای فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی را دارد.

داوود شهاب، یکی از رهبران این جنبش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در غزه تاکید کرد که آنچه در الخلیل روی داد، اقدامی قهرمانانه بود و همه ملت فلسطین به آن افتخار می‌کنند.

وی با بیان اینکه اسرائیل در یاس و بیم و ناامیدی به سر می‌برد، گفت: مقاومت فلسطینی نشان داد که می‌تواند، با تمام چالش‌های تحمیل شده از سوی اسرائیل مقابله کند و عملیات اخیر با هدف مبادله اسرای فلسطینی صورت گرفت.

شهاب افزود: اسرائیل تلاش می‌کند، دستاویزی برای ادامه تجاوزهایش به نوار غزه و کرانه باختری بیابد، اما سران این رژیم باید بدانند که مقاومت فلسطینی برای هر سناریویی آماده است و برادرانمان در کرانه باختری در برابر هرگونه تجاوزی از سوی اسرائیل هیچ‌گاه تنها نخواهند بود.

از سوی دیگر جبهه مردمی برای آزادی فلسطین نیز عملیات الخلیل را عملیاتی در واکنش به جنایات اشغالگران علیه ملت فلسطینی و اسرای قهرمان آنها در زندان‌های رژیم صهیونیستی دانست.

جمیل مزهر، عضو دفتر سیاسی این جبهه و مسئول دایره آن در نوار غزه تصریح کرد: آیا اسرائیل تصور می‌کند، در برابر تمام جنایاتی که دست به آن می‌زند، مقاومت فلسطینی ساکت خواهد نشست و بی‌تفاوت خواهد بود.

وی افزود: این حق مقاومت است که مبارزه خود را با تمام توان و انواع و اشکال مختلف ادامه دهد تا به هر طریق ممکن رژیم صهیونیستی را وادار به خواسته‌ها و مطالبات اسرای فلسطینی از جمله اسرای فلسطینی کند که دست به اعتصاب غذا زده‌اند.

مزهر تاکید کرد که این حق قهرمانان ماست که از آزادی بهره مند باشند و گروه‌های مقاومت عملیات‌های خود را افزایش دهند و اقدام به ربودن نظامیان اسرائیلی کنند و ما خواهان حمایت تشکیلات خودگردان از مقاومت فلسطینی و پایان دادن به هماهنگی‌های امنیتی با اسرائیل هستیم.

در همین راستا گردان‌های مقاومت ملی، شاخه نظامی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین عملیات الخلیل را تبریک گفت و تاکید کرد که این عملیات بیانگر ضعف و سستی اشغالگران و ناامیدی‌های آنها با وجود تملک انواع سلاح‌هاست.

گردان‌های مقاومت ملی، شاخه نظامی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین با انتشار بیانیه‌ای از گردان‌های مقاومت ملی درخواست کرد تا همچنان به مقاومت خود در برابر اشغالگران با تمام انواع وسایل و استفاده از تمام راه‌ها ادامه دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها