امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88934
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 155
همسر سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی، نویسنده کتاب «راز جنایت جنگی» که هفتم اسفند 92 بر اثر سانحه تصادف با اتوبوس مجروح و در بخش مراقبت‌های ویژه ...

همسر سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی، نویسنده کتاب «راز جنایت جنگی» که هفتم اسفند 92 بر اثر سانحه تصادف با اتوبوس مجروح و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان مشهد بستری و سپس برای مراقبت‌های بیشتر به تهران منتقل شده بود در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس اظهار داشت: روند بهبودی به یاری خدا خیلی بهتر است و ایشان تقریبا مشکلات اصلی را پشت سر گذاشته‌اند.

وی افزود: بسیاری از پزشکان احتمال عدم حرکت بدنی را بیان کرده بودند اما به یاری امام رضا (ع) همه معادلات برهم خورد و ایشان روند بهبودی را پشت سر گذاشته و حتی قادر به انجام امور شخصی است.

همسر این نویسنده به تنها مورد اشاره کرد و افزود: تنها مشکل کنونی آقای بهرامی این است که اسامی افراد را به خاطر نمی‌آورد.

وی در پایان از روند تغذیه به روش عادی و بازگشت به رویه معمول خبرداد و گفت: انشاءلله به یاری خدا بزودی شاهد بهبودی کامل ایشان باشیم.

سردار نیکخواه بهرامی، خود یکی از قربانیان سلاح‌های شیمیایی است که به عنوان مسئول تبلیغات قرارگاه‌های جنوب و کربلا و فرمانده پدافند شیمیایی در 8 سال دفاع مقدس، پس از جنگ به منظور افشای جنایات عراق، نگارش کتاب‌هایی در این خصوص را آغاز کرده است.

از جمله کتاب‌های این نویسنده، «ماشین روحیه» است که در سال 76 منتشر شد و در بردارنده خاطراتی است که نویسنده مسئولیت تبلیغات جنگ را به عهده داشته است. در این کتاب به نحوه فعالیت‌های فرهنگی و هنری رزمندگان اعم از رسانه‌ها، طراحان، کارگردانان و ... پرداخته شده است.

کتاب «گاه شمار حملات شیمیایی عراق در 8 سال دفاع مقدس» نیز اثر منتشر شده دیگری از نیکخواه بهرامی است که به صورت جداول آماری، میزان حملات شیمیایی را در دوران دفاع مقدس بررسی کرده است و در سال 89 به همراه لوح فشرده آن وارد بازار نشر شد.

گفتنی است، خانواده این نویسنده از دوستان، همکاران و همرزمان «سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی» درخواست کردند تا برای بهبودی وی دعا کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها