امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88940
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 104
محمدحسین فرح بخش تهیه کننده فیلم سینمایی «شانس، عشق، تصادف» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس از آغاز پیش تولید این اثر سینمایی در 10 روز آینده خبر ...

محمدحسین فرح بخش تهیه کننده فیلم سینمایی «شانس، عشق، تصادف» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس از آغاز پیش تولید این اثر سینمایی در 10 روز آینده خبر داد.

وی افزود: در حال حاضر فیلمنامه «شانس، عشق، تصادف» توسط تیم نگارش فیلمنامه و پیمان حمیدی نویسنده این اثر سینمایی در حال بازنویسی است که به محض پایان بازنویسی فیملنامه ظرف 10 روز آینده وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد.

کارگردان فیلم سینمایی «خصوصی» درباره عوامل فنی این اثر سینمایی گفت: هنوز عوامل فنی فیلم مشخص نشده است و همه جیز به اتمام مراحل بازنویسی فیلمنامه بستگی دارد.

فرح بخش از شمال کشور به عنوان لوکیشن‌های اصلی و مناطق فیلمبرداری فیلم سینمایی «شانس، عشق، تصادف» یاد کرد و افزود: با توجه به فضای فیلمنامه این اثر سینمایی فیلمبرداری این فیلم در شهرهای شمالی کشور صورت خواهد گرفت.

«شانس، عشق، تصادف» پس از ساعت شلوغی، داماد خجالتی، شیر و عسل، احضار شدگان، آنکه دریا می‌رود، چپ دست، شارلاتان، کما، تیک آف دهمین ساخته سینمایی در کارنامه آرش معیریان است که چندی پیش از سازمان سینمایی پروانه ساخت گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار