امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88944
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ششمین همایش مدیران مؤسسات قرآنی کشور که هر سال به همت معاونت قرآن و ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ششمین همایش مدیران مؤسسات قرآنی کشور که هر سال به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اتحادیه تشکل‌های قرآنی برگزار می‌شود، قرار بود دوم و سوم تیرماه با حضور 500 مؤسسه قرآنی کشور در تهران برگزار شود اما بنا بر دلایلی زمان و نحوه برگزاری این همایش به تعویق افتاده است.

در همین راستا، «حسن محمدی» مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در گفت‌وگو با فارس با اشاره به دلایل عدم برگزاری این همایش در زمان تعیین شده، اظهار داشت: ششمین همایش مدیران مؤسسات قرآنی کشور که قرار بود در اوایل تیرماه سال جاری و پیش از برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار ‌شود، به دلیل عدم امکان حضور حداکثری مؤسسات و همچنین نبود بودجه مناسب در زمان تعیین شده برگزار نخواهد شد.

وی تأخیر در هماهنگی‌های لازم برای برگزاری همایش مدیران مؤسسات قرآنی کشور را یکی دیگر از دلایل به تعویق افتادن این همایش عنوان کرد و افزود: در زمان تعیین شده، بیش از 500 مؤسسه اقدام به ثبت‌نام کرده بودند اما برای ایجاد هماهنگی‌های لازم زمان را از دست داده بودیم به همین جهت آقای حشمتی معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد تغییری در روند کمی و کیفی همایش ایجاد کردند.

محمدی با بیان اینکه قرار بود این همایش دوم و سوم تیرماه سال جاری برگزار شود، خاطر نشان کرد: وزارت ارشاد به مؤسساتی که در همایش مدیران مؤسسات قرآنی شرکت می‎کنند، بُن هدیه می‌دهد اما تاکنون این بُن‌ها آماده نشده است به همین جهت سعی کردیم با عقب انداختن زمان برگزاری همایش علاوه بر ایجاد تغییرات در تعداد مؤسسات، بُن‎‌های هدایا را نیز آماده کنیم.

وی با اشاره به برگزاری همایش مدیران مؤسسات قرآنی کشور در شهریورماه سال جاری، تصریح کرد: با توجه به تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته پیش‌بینی می‌کنیم این همایش در شهریورماه سال جاری در قم برگزار ‌شود.

محمدی گفت: پس از اعلام رسمی زمان برگزاری ششمین همایش مدیران مؤسسات قرآنی کشور، مؤسسات متقاضی شرکت در این همایش باید مجدد ثبت‌نام کنند تا پس از بررسی‌ها اسامی مؤسسات واجد شرایط اعلام شود.
انتهای پیام/م.خ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها