امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88972
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 257
اين گزارش حاوی يك بسته نرم افزاری كامل است؛ همه چيز در باره دو تیم ایتالیا و انگلیس كه 2:30 بامداد دیشب به مصاف یکدیگر رفتند را می‌توانيد همين ...

اين گزارش حاوی يك بسته نرم افزاری كامل است؛ همه چيز در باره دو تیم ایتالیا و انگلیس كه 2:30 بامداد دیشب به مصاف یکدیگر رفتند را می‌توانيد همين الان روی تلفن همراه خود نصب كنيد.

در 19 دوره برگزاری جام جهانی فقط 8 تیم ملی موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات شده اند که کشورهای ایتالیا و انگلیس هم در بین فهرست قرار دارند، البته تیم ملی ایتالیا با چهار دوره قهرمانی که آخرین بار آن در سال 2006 بود دومین تیم پر افتخار جهان است، اما تیم ملی انگلیس فقط یکبار و آن هم در سال 1966 موفق به کسب مقام قهرمانی جهان شده است، این دو تیم همیشه از مدعیان کسب قهرمانی بوده اند و مسابقات آن ها دارای زیبایی های خاصی است.
برنامه رسمی تیم ملی انگلیس برای اندروید
با استفاده از این نرم افزار World Cup Team England می توانید به صورت لحظه ای اخبار و اتفاقات مرتبط با تیم ملی انگلیس را پیگیری کنید، البته نرم افزار فقط ویژه پیگیری نتایج و اخبار تیم ملی انگلیس نیست بلکه می توانید به نتایج گذشته ی این تیم در مسابقات و جام های مختلف نیز دسترسی پیدا کنید.
 

 

 • دانلود و مشخصات فایل


 • حجم: 13.3 مگابایت
 • نسخه: 1.3
 • اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها