امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88976
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 293
چند سالی است که روزهای آخر خرداد به عنوان یکی از خاطرات تلخ ملت ایران در ذهن ها و تقویم ها ثبت شده است. روزهایی که یادآور فتنه عبرت آموز سال ۸۸ ...

چند سالی است که روزهای آخر خرداد به عنوان یکی از خاطرات تلخ ملت ایران در ذهن ها و تقویم ها ثبت شده است. روزهایی که یادآور فتنه عبرت آموز سال ۸۸ است. بعد از اوج گرفتن آشوب فتنه گران در سال ۱۳۸۸ و وارد آوردن خسارات مادی و...

چند سالی است که روزهای آخر خرداد به عنوان یکی از خاطرات تلخ ملت ایران در ذهن ها و تقویم ها ثبت شده است. روزهایی که یادآور فتنه عبرت آموز سال ۸۸ است. بعد از اوج گرفتن آشوب فتنه گران در سال ۱۳۸۸ و وارد آوردن خسارات مادی و معنوی بسیار به کشور و ملت بسیاری از اهالی متعهد موسیقی نیز علیه فتنه گران با مردم همصدا شدند.

آنچه در پی می آید؛ موسیقی های تولیدی در باشگاه ترانه وموسیقی راه  با موضوع فتنه است. مجموعه ای که خود از رویش های فتنه در حوزه موسیقی است.

قاسم افشار، حامد زمانی، فریدون بیگدلی، محمد عبدالحسینی، امیرحسین سمیعی و عباس کیهانی از خوانندگان توانمندی بوده اند که با صدای مردم علیه فتنه گران همراه شده اند.

در این مجموعه، بر روی شعرها و ترانه هایی از محمدکاظم کاظمی، امید مهدی نژاد، حسین شهرستانی، محمدمهدی سیار، حمید درویشی و… آهنگسازی شده است.

حضور آهنگسازانی که در فضای موسیقی پاپ، سنتی و تلفیقی کشور جایگاه برجسته ای داشته و دارند، جایگاه موسیقی سیاسی مردمی را بیش از پیش تقویت نموده است. کسانی چون احمدعلی راغب، هادی آرزم، محمدرضا چراغعلی، حبیب خزایی فر.

.

 
 
 
ghallade-tala
 قلاده های طلا
 
 
Poster1
 عهد ایران
 
 
 Jane_Bidar7
جان بیدار
 
 
khiyabane shahadat1
خیابان شهادت
 
 
azdahanetofang
از دهان تفنگ
 
 
hanooz
 هنوز…
 
 
jangal2
جنگل
 
برچسب ها:
آخرین اخبار