امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۱:۰۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 890
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۶
تعداد بازدید: 192
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از المنار، مرکز حقوق بشر بحرین خبر داده که نیروهای امنیتی رژیم با حمله به اعتراضات علیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از المنار، مرکز حقوق بشر بحرین خبر داده که نیروهای امنیتی رژیم با حمله به اعتراضات علیه برگزاری مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک در روزهای اخیر 73 نفر را دستگیر کردند.

نیروهای رژیم منامه به 60 منزل مسکونی نیز حمله کرده و به بهانه تعقیب معترضان وارد منازل مردم شده‌اند.

مرکز حقوق بشر بحرین گزارش داده که دستکم 14 شهروند بحرینی نیز در درگیری ‌های اخیر زخمی شده‌اند.

نیروهای امنیتی آل خلیفه مناطقی که در آن تظاهرات برگزار می‌شود را در راستای مجازات دسته جمعی به طور مداوم با گاز اشک آور و دیگر گازهای سمی هدف قرار می‌دهند تا مانع از ادامه تجمعات مسالمت آمیز در این منطقه شود.

شب گذشته تظاهرات کنندگان به دعوت جنبش انقلابی جوانان 14 فوریه به خیابان آمدند و با سر دادن شعارهایی خواستار برگزار نشدن مسابقات فرمول یک در بحرین شدند.

رژیم حاکم در بحرین با هزینه زیاد تلاش دارد مسابقات فرمول یک را در این کشور برگزار کند تا مشروعیت بین المللی خود را دوباره احیا کند.

آر خلیفه از سه سال قبل با کمک دولت عربستان اعتراضات مردم بحرین را به شدیدترین شکل سرکوب کرده که بیش از هزار نفر در این اعتراضات کشته شده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها