امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89020
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در حاشیه همایش نقد و بررسی لایحه جامع وکالت ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در حاشیه همایش نقد و بررسی لایحه جامع وکالت با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص بحث آلودگی بنزین پتروشیمی گفت: برای پرونده بنزین پتروشیمی جلسه‌ای را با حضور مسئولان وزارت نفت، شرکت پتروشیمی و شرکت تولیدکننده بنزین برگزار کردیم.

وی افزود: ما بررسی‌های مقدماتی را در خصوص آلوده بودن یا نبودن بنزین پتروشیمی داشتیم و در همین راستا یک ماه گذشته به شرکت بنزین در عسلویه رفتیم و در آنجا جلسات متعددی گذاشتیم تا متوجه شویم بنزین پتروشیمی که تولید می‌شود آلوده است یا خیر.

پورمختار اظهار داشت: شرکت تولیدکننده مدعی شد که بنزینی که تولید کرده استاندارد است و آلودگی ندارد.

وی تأکید کرد: در جلسه‌ای که با حضور مسئولان وزارت نفت در شرکت پتروشیمی برگزار شد موضوعات دیگری هم باید مورد رسیدگی قرار می‌گرفت به همین جهت بررسی موضوع پتروشیمی به زودی در کمیسیون اصل 90 مورد بررسی قرار می‌گیرد البته ما باید بگوییم شرکت تولیدکننده بنزین به طور قاطع در خصوص آلوده بودن بنزین اعلام کرده که بنزین تولیدی آلوده نیست.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: موضوع اساسی که اکنون باید در مورد آن اطلاع بدهم این است که ما وضعیت عملکرد شرکت‌های سرمایه‌گذاری بانک‌ها را بررسی کرده و در این امر ورود کرده‌ایم.

پورمختار تأکید کرد: در همین راستا متوجه شدیم که منابع پولی گسترده‌ای در یکی از شرکت‌ها وجود دارد که ما این موضوع را بررسی کردیم و قرار است در صحن علنی مجلس موضوع را بررسی و اطلاع‌رسانی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها