امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89036
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، امیر نادر علیدوست ظهر امروز در آیین جشن ازدواج ویژه کارکنان وظیفه یگان‌های تابعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، امیر نادر علیدوست ظهر امروز در آیین جشن ازدواج ویژه کارکنان وظیفه یگان‌های تابعه قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در جنوب‌شرق اظهار داشت: امنیت زیربنای توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است و هر جای این مرز و بوم سرباز حضور داشته باشد، امنیت هم برقرار است.

وی بیان داشت: قدرت‌های بزرگ در سایه امنیت شکل گرفته‌اند و امنیت در واقع قدرت سرباز است و سربازان با اهدای جان خود امنیت را به جامعه هدیه می‌کنند.

فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: در جمهوری اسلامی همه سرباز هستند همانگونه که در اسلام زن و مرد همه سرباز به شمار می‌روند.

علیدوست تصریح کرد: اگر روزی فتوای جهاد علیه کفار صادر شود بر همه واجب است به عرصه جهاد وارد شوند، لذا بحث امنیت جدای از مقوله سربازی نیست.

وی با اشاره به مسائل اخیر در کشور عراق عنوان کرد: امروز در کشور همسایه ما گروه‌های تکفیری که فقط کارشان قتل عام انسان‌های بی‌گناه اعم از شیعه و سنی است با فریب استکبار می‌خواهند دولتی جدید تشکیل دهند و این در حالی است که ارتش قدرتمند سوریه و عراق مقابل آنها ایستاده‌اند و مراجع تقلید عراق، مردم را به مقابله طلبیده‌اند.

علیدوست با تجلیل از جایگاه سرباز در تامین امنیت، تصریح کرد: مقام معظم رهبری نیز همواره بر تکریم جوانان و سربازان تاکید دارند و نیروهای مسلح ما نیز در حد توان خود سربازان را تکریم کرده‌اند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نزاجا در جنوب‌شرق خطاب به سربازان حاضر در مراسم ابراز داشت: 2.5 میلیون سرباز در دوران دفاع مقدس خدمت کردند و مانند شما سربازان عزیز در آن هشت سال نگذاشتند یک وجب از خاک میهن جدا شود و به دست دشمن بیفتد.

این مسئول متذکر شد: امروز هم خانواده‌ها دلشان به تفنگ و قدرت شما سربازان خوش است و اگر استکبار از کشور ما می‌ترسد به علت حضور مردم و قدرت نیروهای مسلح و شما سربازان عزیز است.

وی سربازی در رکاب نایب امام زمان (عج) را سعادت دانست و اذعان داشت: اگر امروز استکبار از کشور ما می‌ترسد به علت وحدت مردم و قدرت نیروهای مسلح است.
انتهای پیام/80019/ن20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها