امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8907
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نرخ تورم بخشی برخی خودروها که هنوز از سوی شورای رقابت قیمت‌گذاری نشده‌اند، ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نرخ تورم بخشی برخی خودروها که هنوز از سوی شورای رقابت قیمت‌گذاری نشده‌اند، مشخص و از سوی بانک مرکزی به شورای رقابت ارائه شد.

گفته می‌شود نرخ تورم بخشی تندر 90 هنوز نهایی و ارائه نشده است.

بنابراین گزارش، با ارائه نرخ تورم بخشی سایر خودروها، احتمالاً قیمت جدید این خودروها به زودی از سوی شورای رقابت نهایی خواهد شد.

به گزارش فارس، جمشید پژویان رئیس شورای رقابت اوایل هفته گذشته از ارائه اطلاعات خودروسازان به بانک مرکزی به منظور تعیین نرخ تورم خودروهایی که قیمت‌گذاری جدید نشده‌اند خبر داده و گفته بود: این اطلاعات را امروز به بانک مرکزی ارائه کردیم تا پس از تعیین نرخ تورم قیمت‌ جدیدخودروهای تولیدی به صورت CKD مشخص شود.

وی در پاسخ به این سوال که قیمت جدید خودروهایی مانند تندر، مگان، پژو 206 و رانا چه زمانی مشخص می شود؟ گفته بود: اطلاعات لازم در این مورد از خودروسازان اخذ شده و آن را به بانک مرکزی ارائه کرده‌ایم تا پس از تعیین نرخ تورم خودروها قیمت جدید آنها طی چند روز آینده مشخص شود.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها