امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89080
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
محمد خیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی یک فقره واژگونی سواری ریو که در ساعت 16 و در کیلومتر 6 محور ملایر به اراک به ...

محمد خیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی یک فقره واژگونی سواری ریو که در ساعت 16 و در کیلومتر 6 محور ملایر به اراک به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان خودرو مجروح و به بیمارستان امام حسین ملایر اعزام شد که متاسفانه در اثر شدت صدمات وارده در بیمارستان فوت کرد.

وی با بیان اینکه کارشناس پلیس راه پس از بررسی، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه را علت این حادثه اعلام کرد،‌ ادامه داد: در حادثه دیگری که در ساعت 2 بامداد امروز در کیلومتر هشت همدان اراک رخ داد یک دستگاه سواری پراید نیز به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت واژگون شد.

رئیس پلیس راه استان همدان تصریح کرد: در پی این حادثه متاسفانه 2 نفر از سرنشینان خودرو در دم فوت و سرنشین دیگر خودرو که پسر بچه‌ای 6 ساله بود مجروح و به بیمارستان امام حسین ملایر اعزام شد.

خیری خاطرنشان کرد: ساعاتی قبل نیز 2 فقره تصادف جرحی در محورهای غار علیصدر و قروه رزن رخ داد.

وی عنوان کرد: علت هر 2 حادثه رانندگی عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت بود که نشان دهنده لزوم رعایت سرعت مطمئنه در رانندگی است.
انتهای پیام/89002/م20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار