امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89102
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا دشتی اردکانی در حاشیه همایش نقد و بررسی لایحه جامعه وکالت، اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا دشتی اردکانی در حاشیه همایش نقد و بررسی لایحه جامعه وکالت، اظهار داشت: چهارشنبه گذشته که کلیات قانون کاداستر به تصویب رسید، نمایندگان مجلس ماده 7 این قانون را مورد بررسی قرار دادند تا کلیه دفاتری که در اسناد رسمی و ادارات ثبت بود حذف شود.

وی افزود: بنابراین ما دیگر چیزی را به عنوان ثبت فیزیکی نداریم و تمامی ثبت‌ها الکترونیکی می‌شود.

دشتی اردکانی تصریح کرد: در سالی که مزین به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است، با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه در بحث تحریم‌ها باید اقتصاد مقاومتی داشته باشیم، قدم‌های بزرگی را برداشته‌ایم.

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران قوه قضائیه خاطرنشان کرد: ماحصل این اقدامات آزاد شدن بسیاری از نیروهای کار در دفاتر و پرداختن آنها به کارهای دیگر است.

وی در خصوص اختلالی که مدتی پیش در سیستم ثبت آنی ثبت اسناد ایجاد شده بود، گفت: این اختلال در رابطه با سامانه ثبت احوال بود که با همکاری کانون سردفتران و سازمان ثبت این مشکل برطرف شد.

دشتی اردکانی در پایان تاکید کرد: امیدواریم در آینده و با توجه به اینکه زیرساخت‌ها در حال ارتقاء است، دیگر مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها