امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89112
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، در حالی که  «طاهر القادری» رهبر «حزب تحریک عوامی» پاکستان برای سرنگونی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، در حالی که  «طاهر القادری» رهبر «حزب تحریک عوامی» پاکستان برای سرنگونی حزب حاکم به پایتخت می‌آید دولت پاکستان در حال جمع‌آوری مدارکی است که دال بر فساد مالی وی می‌باشد.

داون امروز در گزارشی به نقل از یک منبع دولتی رسیدگی به فعالیت‌های طاهر القادری گفت: کارگزاران دولتی به تازگی در جریان فعالیت‌های سیاسی سازمان «منهاج القرآن» که قادری ریاست آن را به عهده دارد، قرار گرفته‌اند.

«عابد شیر آل طاهر» وزیر ایالتی آب و برق در گفت‌وگو با خبرنگاران عنوان کرد:  طاهر القادری و پسرانش متهم به پولشویی هستند و به زودی حقایق به صورت عمومی اعلام خواهد شد.

وی هشدار داد: کسانی که قانون اساسی را نمی‌پذیرند با آنها بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

وی همچنین خطاب به «عمران خان» رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان اظهار داشت: عمران خان به جای هدف قرار دادن دولت باید به خاطر توسعه ملی و رفاه مردم دست در دست دولت گذارد.

پس از تشکیل اپوزیسیون «اتحاد ملی» توسط 3 حزب اصلی مخالف دولت پاکستان، طاهرالقادری رهبر حزب «تحریک عوامی» اعلام کرد برای گفت‌وگو با رهبران دیگر احزاب مخالف دولت و پیوستن آنها به اپوزیسیون اتحاد ملی به پاکستان می‌آید.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها