امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89123
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، شیخ «جلال الصغیر»، یکی از رهبران مجلس اعلای اسلامی عراق امروز یک‌شنبه در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، شیخ «جلال الصغیر»، یکی از رهبران مجلس اعلای اسلامی عراق امروز یک‌شنبه در صفحه فیس بوک خود نوشت که نیروهای ویژه عراق در انتظار عناصر داعش هستند و آنها را به سرنوشتی که سزاوار آن هستند، خواهند رساند.

شیخ الصغیر در ادامه افزوده است که داعشی‌های آرزوی ورود به بغداد را دارند، ما هم از آنها استقبال می‌کنیم و سرنوشتی را که سزاوار آن هستند، به آنها نشان خواهیم داد واگر آنها با فرماندهان و رهبران خائن موفق شدند، به پیروزی‌هایی دست یابند، بدانند که نیروهای ویژه و ماموریت‌های سخت تعاملی دیگر با آنها خواهند داشت.

وی افزود: آنها درخواهند یافت که ورود آنها به حوزه مانند خروج از آن نیست و آنها در این خصوص ما را آزموده‌اند و ما امروز گرد هم آمده‌ایم تا به سراغ آنها برویم و از لحاظ میدانی کاملا مجهز و آماده هستیم و در تعامل با این قضیه بسیار جدی هستیم، چون آن را قضیه‌ای سرنوشت ساز برای خود و نسل‌های آینده خود می‌دانیم و تروریسم بعثی تکفیری اطمینان داشته باشد، روزی که انگشت حسرت خود را بگزند، بسیار نزدیک است.
 

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها