امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89124
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «سی ان ان»، بر اثر انفجار توپ قدیمی و آتش گرفتن کیسه حاوی مهمات اضافی این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «سی ان ان»، بر اثر انفجار توپ قدیمی و آتش گرفتن کیسه حاوی مهمات اضافی این وسیله در مراسم امروز (یکشنبه) یادبود جنگ‌های داخلی آمریکا در ایالت یوتا، 3 کودک زخمی شدند.

بر اساس گفته‌های شاهدان عینی، پس از انفجار توپ قدیمی، شعله‌های آتش روی کیسه حاوی خرج توپ افتاد و بر اثر شعله‌ور شدن محتویات این کیسه، سه کودک که در مجاورت مهمات ایستاده بودند زخمی شدند. به جز اعلام ثبات وضعیت جسمانی پیش از انتقال به بیمارستان، هنوز گزارش دقیقی از سلامتی این کودکان منتشر نشده ولی به گفته حاضران در محل حادثه، لباس یکی از کودکان مزبور، آتش گرفته بوده و مردم با  ریختن آب بر روی وی، درصدد نجات این دختربچه برآمده‌اند.

جنگ‌های داخلی آمریکا، جنگی خونین بین ایالت‌های ضدبرده‌داری در شمال و ایالت‌های طرفدار برده‌داری در جنوب آمریکا بود. بر اثر این جنگ 5 ساله (از سال 1861 تا 1865) ششصد و بیست و پنج هزار آمریکایی جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار