امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89150
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
«فایز عز الدین»، نویسنده و تحلیلگر امور سیاسی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: استراتژی ...

«فایز عز الدین»، نویسنده و تحلیلگر امور سیاسی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد: استراتژی نظامی که ارتش سوریه در عرصه میدانی به صورت حرفه‌ای آن را پیاده کرد، دارای نقشی بسیار مهم در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اخیر سوریه داشت و انگیزه بسیاری به ارتش سوریه داد تا به عملیات‌های خود جهت تحقق پیروزی‌های بیشتر ادامه دهد و نمونه این امر را می‌توان در پیروزی‌های ارتش سوریه در حلب یا ریف دمشق و جنوب سوریه ملاحظه کرد.

عز الدین تاکید کرد که این پیروزی‌ها نقشی اساسی را در اعمال فشار بر واشنگتن و ریاض و دیگر کشورهای حامی گروه‌های مسلح بازی کرد و آنها را واداشت تا انتخابات ریاست جمهوری را در این کشور برگزار و مرحله‌ای جدید از تاریخ کشور خود را آغاز کنند.

این تحلیلگر سیاسی همچنین به این نکته اشاره کرد که انتخابات ریاست جمهوری در سوریه و موفقیت آن به کشورهای دشمن سوریه ضربات مهلکی وارد کرد و حامیان دمشق را در ادامه حمایت خویش از نظام سوریه پابرجاتر و مصرتر کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات در سوریه اولین گام و درست‌ترین گام در راه بنای سوریه است، خاطر نشان کرد: آگاهی و بیداری مردم سوریه نقشی اساسی را در راه مقابله با توطئه‌های دشمنان این کشور و مقابله با جنگ خانمان برانداز آن ایفا کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها