امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89158
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار طلاب خراسان شمالی با اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار طلاب خراسان شمالی با اشاره به برکت فرستادن صلوات اظهار کرد: این ذکر نه تنها نفاق را از بین می‌برد بلکه تهییج و نشاط در فرد ایجاد می‌کند.

وی تعیین هدف در زندگی را مهم دانست و تصریح کرد: آدمی باید هدف خود را در زندگی مشخص کند و برنامه‌ای معین برای زندگی داشته باشد.

این مرجع تقلید با اشاره به مقام بالای روحانیت گفت: روحانیت هدفی والا است و سعادت فرد را به همراه دارد.

آیت‌الله علوی گرگانی به سخن پیامبر اکرم(ص) در خصوص علم اشاره و بیان کرد: هر کسی علم را به خاطر دنیا دنبال کند بهره‌اش را تنها در دنیا می‌بیند و سودی نمی‌برد.

وی ثواب خدا را ماندنی و سرمایه و مال دنیا را فانی عنوان کرد و گفت: برای رستگاری و سعادت باید به دنبال ثواب خدا باشیم زیرا مال و سرمایه به دنیا تعلق دارد و از بین می‌رود.

این مرجع تقلید رمز مُلا شدن را صبر دانست و تصریح کرد: موفقیت و کسب علم در گرو صبر و شکیبایی است، اگر در کسب علم صبور باشید و از فشارهای دنیا نهراسید اجرش را می‌بینید.

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به داشتن نیت خدایی برای زندگی و کسب علم خاطرنشان کرد: در صورتی که فرد تلاش کند و همت به کار گیرد اجرش را از خداوند دریافت می‌کند.
انتهای پیام/78008/ط20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها