امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89169
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
حسن علایی مدیر مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر ...

حسن علایی مدیر مؤسسه انتشاراتی روایت فتح در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی امسال نیز برگزار خواهد شد، اظهار داشت: در هیأت مدیره مؤسسه انتشاراتی روایت فتح این موضوع همچنان مورد بحث و بررسی است و امکان اینکه این کنگره امسال نیز برپا شود، وجود دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که هر سال در اوایل تابستان فراخوان این کنگره از سوی روایت فتح اعلام می‌شد اما امسال از دبیرخانه این مراسم نیز خبری نیست، ادامه داد: هنوز فرصت لازم برای انتشار فراخوان وجود دارد اما تا هیأت مدیره این انتشارات به نتیجه قطعی نرسد، نمی‌توانیم به طور قاطع درباره این موضوع سخن بگوییم اما روح حاکم بر جلسات ما نشان‌دهنده برگزاری کنگره شعر مقاومت بین‌المللی اسلامی در سال جاری است.

علایی بیان کرد: بررسی برپایی کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی همچنان طبق روال گذشته در انتشارات روایت فتح ادامه خواهد داشت اما فرمت آن تغییر خواهد کرد یعنی چه کسانی متولی این امر خواهند شد، مشخص می‌شود تا بتوانیم با شناسایی نکات قوت و ضعف آن، این کنگره را قوی‌تر از گذشته برگزار کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا دوسالانه کتاب مقاومت «جایزه ادبی شهید آوینی» نیز سال آینده برگزار خواهد شد، گفت: این دو کار فرهنگی یعنی کنگره شعر مقاومت بین‌المللی اسلامی و جشنواره ادبی شهید آوینی مسجل بوده و بر قوت خود باقی است.

بر اساس این گزارش، چهارمین کنگره شعر مقاومت بین‌الملل اسلامی آبان سال 92  با حضور جمعی از شاعران ایرانی و عرب در 3 استان تهران،‌ البرز و قم برگزار شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها