امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89174
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایش «سه شب با مادوکس» نوشته ماتئی ویسنی یک به کارگردانی فاطمه ابرار پایدار از یکشنبه 25 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایش «سه شب با مادوکس» نوشته ماتئی ویسنی یک به کارگردانی فاطمه ابرار پایدار از یکشنبه 25 خرداد در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می‌رود.

نمایشنامه «سه شب با مادوکس» داستان چند نفر است که هر یک به مدت سه شب، همزمان، با فردی به اسم مادوکس سپری کردند. نمایشنامه از صبح روز سوم آغاز می‌شود. تدی مکانی که قهوه‌خانه ایست که مادوکس شب‌ها را آن جا سپری می‌کند. هر یک از شخصیت‌های داستان، در یک زمان با مادوکس هم بازی و هم صحبت بودند، مادوکس به هر یک از آنها قول آموزش بازی جدیدی را داده که در آن نه برنده و نه بازنده وجود داشته باشد. چون در آن شب‌ها مادوکس همیشه برنده بازی‌ها بوده است تمام صحبت‌هایی که بین مادوکس و آن سه نفر شده یکسان است.

از بازیگران این نمایش می‌توان به سیدحسام‌الدین سیادت، سهیل قناعتی، ندا ابرار پایدار، قاسم روشنایی و حامد عباسپور اشاره کرد.

نمایش «سه شب با مادوکس» به کارگردانی فاطمه ابرار پایدار از 25 خرداد تا 13 تیر همه روزه از ساعت 19 در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روی صحنه می‌رود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار