امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89177
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پسیانی که در بخش نگاه هنرمند این جشنواره حضور یافته و با استفاده از دوربین تلفن همراه، فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پسیانی که در بخش نگاه هنرمند این جشنواره حضور یافته و با استفاده از دوربین تلفن همراه، فیلم کوتاه می‌سازد،ستفاده از کاربردهای موبایل را انکارناپذیر می‌داند و می‌گوید: موبایل با زندگی هر آدمی عجین شده است و در زندگی شهری نمی توانیم ارتباط بدون موبایل را تصور کنیم. این ارتباطات بخشی از زندگی و معاش و مناسباتی که در تعریف زندگی وجود دارد را آسان می کند و گاهی اوقات هم به شدت مزاحم است. آدم هایی که بدون مسئولیت اجتماعی شروع به گرفتن فیلم و عکس می کنند. این عکس ها را به افراد دیگر نشان می دهند و آن ها می توانند از عکس ها استفاده نادرست انجام دهند.

نظر وی در مورد برگزاری جشنواره همراه تهران مثبت است و اعتقاد دارد: به نظر من جشنواره فیلم و عکس همراه تهران جشنواره مثبتی می تواند باشد، چرا که حضور چنین جشنواره ای می تواند یک امکان هنری را برای آدم های عادی فراهم کند می تواند و برای استفاده بهینه از فناوری موبایل مفید باشد.

پسیانی که همزمان بازی در سه سریال تلویزیونی را در برنامه کاری دارد در پایان اضافه می کند: خوشحالم که می توانم در این جشنواره شرکت کنم. حضور در چنین جشنواره ای به دور از رقابت باعث می شود که هر کسی در کنار دوستان، آشنایان و کسانی که آن ها را نمی شناسد تجربه زیادی پیدا کند، شاهد باشد و عده زیادی شاهد او باشند.

بخش نگاه هنرمند جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، یکی از بخش های غیر رقابتی جشنواره است که در آن هنرمندان رشته های مختلف با تلفن همراه، فیلم کوتاه می سازند.

آتیلا پسیانی ششمین هنرمندی است که در کنار فرهاد آییش، بهروز غریب پور، لیلی رشیدی، گیزلا سینایی و رضا یزدانی، در این بخش حضور خواهدداشت.

این جشنواره با موضوع فیلم و عکس های موبایلی برگزار می شود و علاقمندان می توانند تا 20 مردادماه از طریق سایت این جشنواره به آدرس www.tfpf.mobi در آن شرکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها