امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8918
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۲
تعداد بازدید: 218
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای سرگشاده به شورای نگهبان تأکید کرد: جریان‌هایی ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای سرگشاده به شورای نگهبان تأکید کرد: جریان‌هایی را که در محضر ملّت بزرگ ایران رد صلاحیت شده‌اند، شناسایی و با صلاحیت آنها برای تصدی قوه مجریه مخالفت کند. 
متن کامل این نامه به شرح ذیل است:
انتخابات پیش روی ریاست جمهوری بی‌شک مهمترین اتفاق سیاسی در تاریخ انقلاب اسلامی است، این رویداد از سوی دیگر آزمونی خطیر را پیش روی شورای نگهبان قرار داده است، آزمونی که نتیجه‌اش با آینده انقلاب پر شکوه اسلامی درهم تنیده شده است.
ما مطلع هستیم که طی این روزها، شورای نگهبان با چه فشارهای مستقیم و غیر مستقیمی قرار گرفته است، رسانه‌های امپریالیسم جهانی از سویی و شانتاژهای عده‌ای ساده لوح و غافل از اسلام و انقلاب از سوی دیگر، سعی بر تأثیر نهادن بر عملکرد این نهاد بسیار مهم دارند تا از این رهگذر به امیال خام خویش در صحنه سیاسی کشور دست یابند.
مردم  طی سال‌های اخیر این جریان‌های فاسد داخلی را شناخته‌اند، نخست جریانی که دائم بر طبل تفرقه و حاشیه‌سازی کوبیده و در بین مردم ناکارآمدی نظام اسلامی را با متهم کردنش به فساد گسترده، زیر سؤال برده و با ادبیات سخیف و تکراری‌اش دست به تهدید و افشاگری می‌زند و دوم جریانی که ظهور و بروزشان را در عاشورای سال 88 شاهد بودیم و دیدیدم که چه داغی بر جگر عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نهادند و چگونه دهان بدخواهان به اسلام و انقلاب را علیه آرمان‌های نظام اسلامی باز کردند. افرادی که پروژه «تقلب» را به دروغ شانتاژ کرده و به نظام اسلامی، تهمت خیانت به ملّتش را برچسب زده و پشتیبانی تمام عیار باندهای قدرت و ثروت را علیه امنیت ملّی کشور، مدیریت کردند.
متأسفانه عده‌ای از مجریان انتخابات هم ناخواسته  با این جریان‌ها همسو شده  و این روزها با ابراز سخن‌های نسنجیده و ناعادلانه، شایبه طرفداری از جناح خاصی را تداعی می‌کنند که امیدواریم از طرف شورای نگهبان مورد توجه قرار گیرد.
ما به عنوان نماینده طیف بزرگی از جریان دانشجویی از شورای نگهبان می‌خواهیم که بنا بر قانون و با نگرش به آرمان‌های انقلاب اسلامی و فارق از نگاه‌های سیاسی و تهدیدات گروه‌های مختلف، به ایفای نقش مهم و اصیل خویش پرداخته و نمایندگان جریان‌های فوق را که در محضر ملّت بزرگ ایران رد صلاحیت شده‌اند، شناسایی و با صلاحیت آنها برای تصدی قوه مجریه مخالفت کنند.
جنبش عدالتخواه دانشجویی با حمایت قاطع خود از تصمیمات شورای نگهبان، از هر اقدامی که برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات توسط این شورا صورت می‌پذیرد، حمایت همه جانبه به عمل خواهد آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها