امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89181
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
«مهدی آذرمکان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: اکنون دو گروه از شبکه دو برای پوشش کامل جام جهانی در برزیل مستقر هستند، این گروه های ...

«مهدی آذرمکان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: اکنون دو گروه از شبکه دو برای پوشش کامل جام جهانی در برزیل مستقر هستند، این گروه های خبری  هر شب با ارائه گزارش هایی از جام جهانی و حواشی آن و گفتگو با ستارگان فوتبال جهان و هوارداران باشگاه ورزشی کشورهای مختلف حال و هوای مهمترین رخداد ورزشی در سطح دنیا را به خانه مخاطبان خود ببرند.

وی افزود:در این ایام میثم زمان آبادی که اجرا برنامه «جام از نگاه دو» را هم بر عهده دارد، گزارش‌هایی از سطح شهر ریودو ژنیرو تهیه خواهد کرد، همچنین دوستان دیگر ما در سائوپائولو برزیل تیم ملی ایران را همراهی می‌کنند، آنها در گزارش‌های خود گوشه‌ای از تمرین ورزشکاران کشورمان را پیش روی مخاطب قرار می دهند.

مدیر گروه اجتماعی شبکه دو تصریح کرد: شب گذشته همکاران من در برزیل با هواداران ایرانی تیم های مختلف دنیا صحبت کرده  و همچنین تظاهرات مردم این کشور و بخش های دیگری از حواشی رخداد مهم ورزشی، جام جهانی فوتبال را پوشش دادند.

آذرمکان گفت: عوامل تولید «جام از نگاه دو» در استودیو تهران هم به سراغ کارشناسان فوتبال می رود تا نظر آنها را درباره بازی ها و جام جهانی جویا شوند.

برنامه ورزشی ورزش از نگاه دو در ایام جام جهانی فوتبال 2014 برزیل، با عنوان «جام از نگاه دو» هر روز از ساعت 18:30 تا 20 روی آنتن تلویزیون می رود.

استودیوی اختصاصی این برنامه ورزشی، نخستین استودیوی اختصاصی مستقر جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی است

«جام از نگاه دو» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که به تهیه کنندگی ابوالفضل اکبری روی آنتن شبکه دو می رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها