امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89187
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
«محمدرضا معینی» مسئول کمیته علمی بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

«محمدرضا معینی» مسئول کمیته علمی بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت تبیین مفاهیم قرآنی در جامعه اظهار داشت: رسالت اصلی کمیته علمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن طراحی و برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوعات قرآنی است که علاوه بر جذابیت و مفید بودن برای مخاطبان، افراد بتوانند از مضامین آن در زندگی خود بهره بگیرند.

وی با بیان اینکه موضوعات مختلفی برای برگزاری نشست‌های تخصصی علمی در نظر گرفته شده است، ادامه داد: بسیاری از نشست‌ها با موضوعات کاربردی مورد نیاز جامعه علمی و قرآنی کشور تدارک دیده شده و برخی دیگر نیز به نظریات جدید در علوم قرآنی اختصاص دارد بر همین اساس در این نشست‌ها استانداردهای لازم را رعایت خواهیم کرد تا تمامی مخاطبان بتوانند از این نشست‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

نشست‌های تخصصی کمیته علمی مخاطبان را جذب نمایشگاه قرآن می‌کند

معینی با اشاره به فعالیت تبلیغی واحد اجرایی کمیته علمی، تصریح کرد: وظیفه این واحد شناسایی و جذب مخاطب متناسب با موضوع نشست‌ها است به طوری که سعی داریم امسال در نمایشگاه قرآن نشست‌هایی برگزار کنیم که افراد با هدف شرکت در آن به نمایشگاه قرآن بیایند.

مسئول کمیته علمی بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم افزود: واحد اجرایی کمیته علمی مخاطبان متناسب با موضوعات نشست‌ها را شناسایی کرده است به طوری که تاکنون برخی از کارکنان سازمان‌هایی که نیاز به اطلاعات و مهارت‌های قرآنی دارند برای شرکت در این نشست‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کمیته علمی مخاطبان را با برگزاری نشست‌های مفید به نمایشگاه بین‌المللی قرآن دعوت می‌کند، خاطر نشان کرد: یکی از وظایف کمیته علمی ارتقای سطح کیفی نشست‌ها است که برای رسیدن به این هدف سعی شده نشست‌های سلسله‌وار با موضوعات کاربردی در زندگی برگزار شود.

تدوین کتاب سخنان و مطالب ارزشمند نشست‌ها پس از پایان نمایشگاه قرآن

مسئول کمیته علمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن، شناسایی و جذب مخاطب خاص و همچنین تدوین نشست‌های برگزار شده در نمایشگاه قرآن را از مهم‌ترین ویژگی‌های کمیته علمی عنوان کرد و گفت: در واحد تدوین کمیته علمی تمامی نشست‌های تخصصی ضبط و پیاده شده و پس از پایان نمایشگاه قرآن مجموعه گفتارها و مقالات مفید برای ارتقای دانش قرآنی مردم به چاپ خواهد رسید.

معینی با اشاره به اهمیت جایگاه قرآن در زندگی ادامه داد: ما سعی داریم در نشست‌های نمایشگاه قرآن، جایگاه قرآن در زندگی را بررسی کنیم که برای این امر نیز پنج نشست با حضور اساتید مختلف برگزار خواهیم کرد تا از این طریق گامی در جهت توسعه سبک زندگی قرآنی برداشته باشیم.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها