امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89191
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته فیلم ایران در لهستان با هدف معرفی سینمای ایران، از تاریخ 25 تا 30 خرداد ماه با همکاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته فیلم ایران در لهستان با هدف معرفی سینمای ایران، از تاریخ 25 تا 30 خرداد ماه با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو، موسسه رسانه‌های تصویری و انجمن فیلم سازان لهستان در شهر ورشو برگزار می‌شود.

این شهر میزبان فیلم‌های گناهکاران،به نام پدر،من همسرش هستم،زندگی خصوصی آقا و خانم میم ،"چتر سبز"،" ربات"،" برف روی شیروانی داغ" و" آفتاب مهتاب زمین" خواهد بود که طی 6 روز به نمایش در خواهند آمد.

همزمان با برگزاری این هفته فیلم هیاتی از مدیران و هنرمندان ایرانی به لهستان سفر خواهد کرد. در رأس این هیأت آقای حجت اله ایوبی رئیس سازمان سینمایی به همراه علی قاسمی مدیر بخش بین الملل موسسه رسانه های تصویری، محمد هادی کریمی کارگردان "برف روی شیروانی داغ" و مرتضی شایسته تهیه کننده "من همسرش هستم" اعضای این هیأت را تشکیل می‌دهند.

نخستین هفته فیلم لهستان در تهران نیز به همت موسسه رسانه‌های تصویری و همکاری سفارت لهستان در تهران از تاریخ 5 تا 8 خرداد ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها