امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89193
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 16
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از تسنیم: رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: هویت پیکر شهیدی که درسال ۸۹ به عنوان شهید گمنام در استان خراسان رضوی به ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از تسنیم: رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت: هویت پیکر شهیدی که درسال ۸۹ به عنوان شهید گمنام در استان خراسان رضوی به خاک سپرده شده بود، شناسایی شد.

هویت پیکر یک شهید گمنام مدفون در استان خراسان رضوی شناسایی شد. سرهنگ ابراهیم رنگین رئیس ستاد معراج شهدای مرکز در گفتگو با خبرنگار فرهنگی پیروان موعود به نقل از خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر گفت: هویت پیکر شهیدی که در سال 89 به عنوان شهید گمنام در شهرستان تایباد از توابع استان خراسان رضوی به خاک سپرده شده بود، شناسایی شد.

وی افزود:هویت پیکر مطهر این شهید توسط آزمایش DNA از نمونه استخوانی شهید در بانک ژنتیک شهدای گمنام و تطبیق آن با نمونه DNA خانواده، بعد از گذشت 4 سال از تدفین شهید، شناسایی شد.

رنگین در ادامه با اشاره به مشخصات این شهید گفت: هویت این شهید مربوط به "شهید اصغر سمیعی" فرزند حجی عبداله متولد 1346 در شهرستان فردوس واقع در استان خراسان جنوبی است. شهید سمیعی ارتشی و اعزامی از لشگر 88 زاهدان بود که در سال 66 و در منطقه عملیاتی سومار در سن 20 سالگی به شهادت رسید و پیکر او در منطقه ماند و در شمار شهدای مفقود الجسد جای گرفت تا اینکه به عنوان شهید گمنام در سال 89 در شهرستان تایباد به خاک سپرده شد و حالا بعد از گذشت 27 سال از شهادت او هویت پیکرش شناسایی شد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها