امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89212
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در اولین نشست راهبردی مراسم روز جهانی قدس سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در اولین نشست راهبردی مراسم روز جهانی قدس سال 93 که با حضور مسئولین و نمایندگان سازمانها و نهادهای فعال در امر برگزاری آیین این روز در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، با تشریح اهمیت راهبردی روز جهانی قدس برای جهان اسلام و آرمان آزادی قدس، اظهار داشت: روز جهانی قدس ظرفیت و پتانسیل پاسخگویی به بسیاری از مسائل و ا بهامات موجود پیرامون تحولات جاری در منطقه را دارد.

وی افزود: امام با خلاقیت، ابتکار و نوآوری خود در خلق پدیده بزرگ راهپیمایی روز قدس، امید و آرزو نزد ملت فلسطین و دیگر ملت‌های مسلمان برای آزادی قدس و اخراج اشغالگران صهیونیست و تنبیه حامیان آنان را شکوفا کرد.

جزایری ادامه داد: مهم‌ترین پیام روز قدس در سال جاری این است که امت اسلامی فریب دشمن در ایجاد فتنه مذهبی و قومی را نخواهد خورد و همچنان مسأله اصلی خود را فلسطین و محو وجود نحس صهیونیست‌های خیانت‌کار از سرزمین های اشغالی می‌داند.

وی با بیان اینکه وحدت، مقاومت و پیروزی حقایقی هستند که در صحنه فلسطین خودنمایی می‌کند، تصریح کرد: قدس تنها تعلق به امت اسلامی ندارد بلکه موضوعی است که جهان بشریت با آن همراه شده است و شکی نیست که آحاد ملت‌های آزاده و حق طلب بویژه ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین با راهبرد «امید به آینده» و حضور در صحنه‌های مقابله با نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل اجازه نخواهد داد آنان موضوع فلسطین را به یک مسأله فرعی و حاشیه‌ای تبدیل سازند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار