امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89223
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، با تقویت جذابیت طلا برای سرمایه‌گذاران به دنبال تحولات عراق، قیمت طلا به بالاترین رقم در نزدیک ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، با تقویت جذابیت طلا برای سرمایه‌گذاران به دنبال تحولات عراق، قیمت طلا به بالاترین رقم در نزدیک به 3 هفته اخیر رسید.

هر اونس طلا با افزایش 5.16  دلاری 282. 12 دلار معامله شد. قیمت طلا امروز به 1283 دلار نیز رسیده بود که بالاترین رقم از اواخر ماه می محسوب می‌شود.

هوی لی تحلیلگر بازار طلا در این‌باره گفت: انتظار می‌رود به علت ادامه بی‌ثباتی در وضعیت عراق، قیمت طلا در هفته جاری افزایش یابد.

وی با توضیح اینکه در سطح کنونی 1282 دلاری طلا، به نظر می‌رسد که طلا پیش از مواجه شدن با مقاومت شدید، با عوامل افزایشی بسیاری روبرو است، افزود: انتظار می رود، سطح بعدی مقاومت طلا 1292 دلار در هر اونس باشد.

اطلاعات منتشره از کمیسیون مبادلات آتی کالاهای اساسی روز جمعه نشان داد که احساس سرمایه‌گذاران نسبت به طلا در حال مثبت شده است.

برخی از تجار طلا هشدار داده‌اند که نشست سیاست گذاری فدرال رزرو در هفته جاری می‌تواند هرگونه افزایش در قیمت طلا را با احتیاط مواجه کند. 

بانک مرکزی آمریکا، چهارشنبه این هفته نشست سیاست‌گذاری خواهد داشت و بازارهای جهانی به منظور یافتن هر نشانه‌ای از زمان احتمالی آغاز افزایش نرخ بهره بانکی در آمریکا، به دقت این نشست را رصد می‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها