امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89228
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیدار تیم های ایران و نیجریه از گروه F جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 23:30 با قضاوت کارلوس ورا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیدار تیم های ایران و نیجریه از گروه F جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 23:30 با قضاوت کارلوس ورا از اکوادور آغاز شد.

بازی از سوی ایران آغاز شد و سپس این بازیکنان نیجریه بودند که بازی را به دست گرفتند.

اولین خطر جدی را نیجریه به دست آورد که حقیقی توپ را مهار کرد. دقیقه 4 بازی تلاش بازیکنان ایران برای ضد حمله بی نتیجه ماند.

دقیقه 6 حمله بازیکنان نیجریه با تلاش مهرداد پولادی مهار شد. دقیقه 7 نیجریه صاحب ضربه کرنر شد که منجر به خطا شد و البته ضربه بازیکن نیجریه تبدیل به گل شد ولی قبل از ضربه روی حقیقی خطا شده بود.

بازیکنان نیجریه دست از حملات خود برنداشته و مرتب به سمت دروازه ایران حمله می کنند که این حملات بدون ثمر به بیرون رفت.

کارلوس کی روش کنار زمین نگران بازی را دنبال می کند. بعد از 10 دقیقه بازیکنان ایران سعی کردند تا از لاک دفاعی بیرون بیایند.سرعت بازیکنان نیجریه باعث شد تا روی دفاع ایران فشار وارد شود.

دقیقه 13 ضربه خطا به سود ایران توسط حاج صفی زده شد اما این ضربه مورد استفاده بازیکنان قرار نگرفت.

بازی تا دقیقه 16 در میانه های میدان در جریان است و ایران به فکر اداره بازی است. دقیقه 17 حمله نه چندان خطرناک نیجریه توسط حقیقی گرفته شد.

 دقیقه 19 روی جان اوبی میکل خطا شد.

 دردقیقه 23 همکاری قوچان نژاد و دژاگه می توانست موقعیت خوبی برای ایران فراهم کند که با دفاع نیجریه از دست رفت. ابوآبونا بازیکن نیجریه که مصدوم شده بود و به بیرون رفته بود به بازی بازگشت. او 5 دقیقه در زمین حضور نداشت.

دقیقه 29 ابوآبونا که مصدوم بود از زمین خارج شد و جوزف یوبو وارد زمین شد.

هواداران ایران مرتب در حال تشویق کی روش هستند.

دقیقه 31 ضربه مستقیم موسی از ضربه ایستگاهی با واکنش حقیقی به بیرون رفت.

حمله بازیکنان ایران به سمت دروازه نیجریه بی نتیجه مانده و زور همیشگی را ندارد.

دقیقه 34 با تکل خوب آندو تیموریان ایران صاحب موقعیت کرنر شد.

دژاگه پشت ضربه کرنر قرار گرفت و قوچان نژاد ضربه سر فوق العاده ای زد که دروازه بان نیجریه آن را گرفت. این ضربه به قدری حساس بود که تماشاگران ایرانی یک لحظه احساس کردند که این ضربه گل شده است. بعد از این حمله بازیکنان نیجریه می توانستند صاحب موقعیت شوند که آن دفع شد.

دقیقه 40 بازی ایران صاحب ضربه ایستگاهی شد که این فرصت از دست شاگردان کی‌روش رفت و در عوض فرصتی برای بازیکنان نیجریه شد که مدافعان ایران این حمله را اداره کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان نیجریه میل به حمله بیشتری داشتند.

در نهایت در نیمه اول بازی بدون گل به پایان رسید.
انتهای پیام/ی
 
   
 
   
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها