امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89244
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
رضا قلی‌زاده رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

رضا قلی‌زاده رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه شب گذشته شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در جلسه شب گذشته برگزاری همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، جزئیات طرح جرم سیاسی و متن فعالیت قانون احزاب از جمله مواردی بود که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در دستور داشت که بررسی متن فعالیت قانون احزاب به هفته بعد موکول شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه کلیات برگزاری همایش اصلاح طلبان به تصویب رسید، تصریح کرد: در جلسه شب قبل مقرر شد تا پیش از برگزاری این همایش بزرگ، پیش همایش هایی برگزار شود تا مقدمات برگزاری همایش سراسری اصلاح طلبان فراهم شود.

قلی زاده با بیان اینکه احتمالا زمان برگزاری همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مهرماه خواهد بود، تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان در سراسر مراکز استانها افطاری هایی با عنوان افطاری اصلاح طلبان برگزار می شود که زمینه را برای همایش سراسری اصلاح طلبان فراهم کند که برگزاری همایش سراسری شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مهرماه همزمان با عید غدیر خواهد بود.

رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به بررسی جرم سیاسی در جلسه شب گذشته شورا اشاره کرد و اظهارداشت: در جلسه به صورت مفصل به جزئیات طرح جرم سیاسی که اخیرا در کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده پرداخته شد.

وی با بیان اینکه با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی تعریف درستی از جرم سیاسی نشده است، تصریح کرد: در جلسه شب گذشته مقرر شد شورای هماهنگی بیانیه ای در این باره صادر کند و از سایر احزاب و تشکل های سیاسی نیز دعوت می کنیم از این طرح استقبال کنند چرا که تاکنون در کشور ما تعریف مشخصی از جرم سیاسی صورت نگرفته است و باید چهارچوبی برای این امر تعریف شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها