امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89259
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمداسماعیل سعیدی ظهر امروز در آیین رونمایی پایگاه اینترنتی کرنر آنلاین که به طور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، محمداسماعیل سعیدی ظهر امروز در آیین رونمایی پایگاه اینترنتی کرنر آنلاین که به طور تخصصی در زمینه ورزش در آذربایجان‌شرقی می‌پردازد، اظهار کرد: در این شهر تعداد مطبوعات زیادی داریم و ورود در این حوزه بسیار عالی است اما خروجی چشم‌گیر و مناسبی در حوزه مطبوعات نداریم.

وی تصریح کرد: در حوزه فرهنگی حرف زیاد می‌زنیم اما وقت به عمل که می‌رسد کسی کاری انجام نمی‌دهد.

سعیدی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی در حوزه ورزشی نیز فعالیت فرهنگی محسوب می‌شود، ادامه داد: اطلاع رسانی در حوزه ورزشی می‌تواند فرهنگ‌سازی باشد چرا که در حوزه ورزشی ظرفیت قوی داریم ولی فرهنگ‌سازی در این حوزه فعالیت بیشتری می‌خواهد که بار این فعالیت بر دوش رسانه‌هاست.

وی فعالیت‌های فرهنگی کشور را نیازمند مهندسی دانسته و خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم در این عرصه به نتیجه مطلوب دست یابیم باید چارچوب فعالیت‌های فرهنگی را مشخص کنیم و در این چارچوب حرکت کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند کند حرکت‌های فرهنگی گفت: چندین سال است که به پشتوانه فرهنگی خود افتخار می‌کنیم و به عنوان شهر اولین‌ها می‌نازیم اما آیا هم اکنون جز این عنوان چیز دیگری داریم؟ نسل ما به آیندگان چه تحویل خواهند داد؟

سعیدی اظهار کرد: در حوزه فرهنگی هنوز چارچوب مشخصی نداریم و هر کسی هر کاری که انجام می‌دهد به نوعی نام فرهنگ بر آن می‌نهد.
انتهای پیام/60001/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها