امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89266
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حسین گروسی نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حسین گروسی نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه فراکسیون حمایت از تولید ملی با وزرای صنعت و نیرو گفت: در این جلسه فراکسیون حمایت از تولید ملی درخواست خود را مبنی بر تامین آب و برق شهرک‌های صنعتی مطرح کرد و خواستار مساعدت وزارت نیرو در این حوزه شد.

وی افزود: به دلیل فقدان آب کافی بسیاری از واحدهای صنعتی با مشکل مواجه شده و یا تعطیل شدند و این در حالی است آب مورد نیاز بخش صنعت تنها دو درصد از آب مصرفی کشور را شامل می‌شود.

رئیس فراکسیون حمایت از تولید ملی مجلس اظهار داشت: در ارتباط با تامین برق واحدهای صنعتی نیز این موضوع مطرح شد که نیروگاه‌های تولید برق کوچک در نزدیکی این واحدها تاسیس شوند تا مشکل تامین برق این واحدها مرتفع شود.

گروسی خاطرنشان کرد: در این جلسه از وزیر صنعت خواسته شد تا در ارتباط با واحدهای تازه تاسیس صنعتی حمایت‌های لازم را در زمینه‌های مختلف به عمل آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار