امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8927
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه در جمع ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص مسائل مطرح شده در مورد رد صلاحیت هاشمی گفت که این سخنان معتبر نیست.

وی در واکنش به مسائل مطرح شده در مورد اینکه افرادی که چند ساعت بیشتر نمی‌توانند کار کنند تائید صلاحیت نمی‌شوند افزود: سوال من این است که شورای نگهبان از چه طریقی احراز می‌کند که یک فرد نمی‌تواند 4 ساعت کار کند؛ اینها از کجا می‌دانند آقای هاشمی توانایی جسمی برای ریاست جمهوری ندارد.

نماینده مردم تهران گفت: اگر هاشمی رد صلاحیت شود اصل انقلاب و نظام زیر سوال می‌رود چرا که هاشمی در میان کاندیدای موجود بیشتری نقش را در انقلاب داشته است.

وی اظهار داشت: اینکه آقای هاشمی در برخی جاها انتقاد‌هایی داشته دلیل نمی‌شود که وی را رد صلاحیت کنند و اگر از شورای نگهبان در این رابطه تصمیم نهایی را گرفته باشد دست به یک بازی خطرناک زده است که به صلاح نظام نیست.

وی ادامه داد: رد صلاحیت هاشمی حماسه سیاسی را رقم نمی‌زند.

مطهری گفت: اگرچه رای نهایی با شورای نگهبان است ولی رهبری می‌تواند با صدور حکم حکومتی به این موضوع ورود پیدا کند.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها