امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89285
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، علی جنتی امروز در حاشیه مراسم رونمایی از جلد اول دانشنامه مطبوعات ایران که در محل وزارت ارشاد برگزار شد اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، علی جنتی امروز در حاشیه مراسم رونمایی از جلد اول دانشنامه مطبوعات ایران که در محل وزارت ارشاد برگزار شد اظهار داشت: هم‌اکنون شاخص‌هایی در حال تهیه است تا کیفیت و محتوای کیفی مطبوعات مورد توجه قرار گیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه افزود: باید نشریاتی که در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اقدام به نشر مقالاتی کرده‌اند که در تنویر افکار عمومی موثر بوده و همچنین اندیشه درست را به جامعه هدایت کند مورد تقدیر قرار گیرند.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر مدیریت تئاتر در کشور بیان داشت: مشکلات مالی در تئاتر کشور ما نسبت به سایر حوزه‌ها بیشتر است و در گذشته نیز گاهی کم‌توجهی‌هایی به این حوزه شده است.

وزیر ارشاد اضافه کرد: با این وجود هم‌اکنون عنایت ویژه‌ای برای حل مسائل و مشکلات مربوط  به این حوزه در حال شکل گرفتن است.

این عضو کابینه دولت ابراز داشت: هم‌اکنون نیروهای جوان و استعدادهای خوبی در این حوزه در حال رشد است که نیازمند پرورش هستند.

جنتی در ادامه سخنان خود درباره مطالبات ناشران خارجی از نمایشگاه کتاب، بیان داشت: مطالبات قبلی ناشران خارجی از این نمایشگاه برابر 6 میلیون یورو بود که 4 میلیون یوروی آن باقی مانده بود و این موضوع با کمک بانک مرکزی حل شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها