امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89287
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سبزوار، علیرضا مسلم ظهر امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه این کارگاه کشوری در مدت 3 روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سبزوار، علیرضا مسلم ظهر امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه این کارگاه کشوری در مدت 3 روز برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این کارگاه بیش از 200 تن از معاونان بهداشتی تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، یگان‌های نظامی، انتظامی و مرزبانی شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش نیز گفت: این کارگاه با هدف توسعه مراقبت‌های بهداشتی و اولیه در بحث کنترل مرزها و افزایش سطح آگاهی پرسنل بهداشتی و بیمارستانی و جلوگیری از طغیان بیماری آنفلوآنزا و بیماری‌های نوپدید و بازپدید در سطح کشور و منطقه برگزار می‌شود.

مسلم با بیان اینکه بیماری‌های واگیر مانند آنفلوآنزا و کرونا از معضلات مهم بهداشتی کشور است، یادآور شد: این بیماری‌ها از طریق مسافرت‌هایی که به کشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص عربستان صعودی صورت می‌گیرد به کشور منتقل می‌شود که لازم است همه همکاران حوزه معاونت بهداشتی در این زمینه آگاهی کاملی را داشته باشند و مردم نیز باید مراقبت‌های لازم را در این زمینه انجام دهند.

این مسئول ادامه داد: در این زمینه باید مهم‌ترین اقدام یعنی پیشگیری مورد توجه باشد که هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کنترل و مراقبت در اولویت قرار دارد.
انتهای پیام/70020/ر20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها