امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89290
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول چند فقره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول چند فقره گزارش از تعدادی اتباع کشور آذربایجان مبنی بر اینکه فردی با خودروی سواری پژو آردی پس از سوار کردن آنان در مسیر بیله‌سوار اردبیل تا تبریز و بالعکس با خوراندن آبمیوه مسموم پس از بیهوش کردنشان اقدام به سرقت وجوهات نقدی و سایر اموال قیمتی آنان می‌کند؛ موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با احصای بازه‌های زمانی و مکانی سرقت‌ها و ایجاد طرح مهار در سطح حوزه استحفاظی، خودروی سواری پژو روآ شناسایی و توقیف شد.

این مسئول انتظامی اضافه کرد: همچنین راننده خودرو دستگیر شد و در بازرسی از خودروی فوق مقداری آبمیوه مشکوک کشف و با هماهنگی مقام قضایی آبمیوه‌های مکشوفه برای آزمایش به پزشکی قانونی ارسال، که در جواب نتیجه آزمایش مشخص شد آبمیوه‌ها حاوی کلونازپام بوده است.

این مقام افزود: متهم نیز در تحقیقات علمی و تخصصی بیان داشت پس از سوار کردن اتباع خارجی و جلب اعتماد آنان با توجه به اینکه پدر متهم در کشور آذربایجان ازدواج کرده است و متهم به روحیات آنان آشنایی نسبی داشته با تعارف کردن و خوراندن آبمیوه مسموم، مسافران به خواب رفته یا بیهوش می‌شدند و متهم پس از سرقت اموال و وجوهات نقدی آنان به بهانه خراب شدن خودرو مسافران را سوار خودروی دیگری کرده و از محل متواری می‌شد.

وی گفت: تا به حال متهم به چهار فقره سرقت وجه نقد و وسایل قیمتی به این شیوه در حوزه‌های استحفاظی شهرستان‌های مرند ـ تبریز ـ اهر و بیله‌سوار استان اردبیل اعتراف کرده و فعلاً چهار نفر از شکات شناسایی و پرونده به همراه متهم به دادسرای عمومی اهر ارسال و وی با قرار قانونی روانه زندان شده است.
انتهای پیام/60002/ز30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار