امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۱۴:۴۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 893
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۶
تعداد بازدید: 209
حمید صافدل در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در خصوص شایعاتی که درباره حذف ارز مرجع از اول اردیبهشت ...

حمید صافدل در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در خصوص شایعاتی که درباره حذف ارز مرجع از اول اردیبهشت ماه در فضای کسب و کار کشور وجود دارد اظهار داشت: این موضوع را یکی از نمایندگان مجلس مطرح کرده است اما واقعیت آن است که ارز مرجع باید در قانون بودجه سال 92 باید مشخص شود و اگر در آن قانون تصمیمی در این خصوص گرفته شود از زمان اجرای قانون اجرایی خواهد شد.

وی در واکنش به این سؤال که ممکن است زودتر از سه ماهه اول سال ارز مرجع حذف شود، گفت: همه چیز بستگی به شرایط دارد اما علی‌القاعده باید از زمان اجرای قانون بودجه 92 و در صورت تصویب آن در قانون بودجه چنین اتفاقی رخ دهد.

وی در خصوص وضعیت کتاب تعرفه سال 92 گفت: کتاب تعرفه چاپ شده و همه کارهای آن انجام شده است و همچنان در هیئت دولت است تا مهمور به مهر هیئت دولت شود.

صافدل در خصوص دلیل تأخیر اظهار داشت: با توجه به آغاز سفرهای استانی هیئت دولت به نظر می‌رسد که اولویت بررسی مربوط به این سفرها بوده است اما امیدواریم در اوایل هفته آینده کتاب تعرفه به گمرکات کشور ابلاغ شود.
انتهای پیام/م
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها