امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89308
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدجعفر علیزاده در دیدار با استاندار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط‌عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدجعفر علیزاده در دیدار با استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی به لحاظ راه‌های مواصلاتی، استان ویژه‌ای است، اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی پروژه‌های زیادی در این استان دارد که برخی از آنها به اتمام رسیده و برخی دیگر نیز در دست اجرا است.

وی ادامه داد: ساخت ادارات کل در سایت اداری استان از جمله پروژه‌هایی است که تاکنون 20 اداره کل در آن احداث شده، 11 اداره کل در دست احداث است و 13 اداره کل نیز درخواست خود را برای ساخت واحدهای اداری به اداره کل مسکن و شهرسازی استان ارائه کرده‌اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی به ساخت پنج بیمارستان در خراسان جنوبی به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های در دست ساخت وزارت راه و شهرسازی در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون سه بیمارستان در شهرستان‌های سربیشه، سرایان و درمیان برای تجهیز به مراجع ذی ربط تحویل شده است.

علیزاده از اتمام کار ساخت بیمارستان 140تختخوابی طبس خبر داد و تصریح کرد: بیمارستان 140 تختخوابی شهرستان فردوس نیز مورد توجه جدی این وزارتخانه قرار دارد که امید است با راه‌اندازی آن تا حد زیادی نیاز درمانی و بهداشتی استان مرتفع شود.

انتهای پیام/69008/ل/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار