امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89310
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار تقی مهری در رابطه با رویکرد مبارزه اجتماعی با مواد مخدر اظهار داشت: با تحقق این رویکرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار تقی مهری در رابطه با رویکرد مبارزه اجتماعی با مواد مخدر اظهار داشت: با تحقق این رویکرد موفقیت‌های بیشتر و بهتری را در کشور در عرصه مبارزه با مواد مخدر و کاهش ابتلاء به اعتیاد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه برای مبارزه جامع با مواد مخدر همه دستگاه‌های کشور اعم از دولتی و غیردولتی باید با هم همکاری داشته باشند و در این راستا تلاش کنند، افزود: خانواده‌ها نیز به عنوان رکن اساسی جامعه نقش پررنگی در این مبارزه ایفا می‌کنند؛ لذا افزایش آموزش‌های پیشگیرانه به خانواده‌ها امری ضروری برای جامعه کنونی به شمار می‌رود.

این مقام مسئول نیروی انتظامی ادامه داد: کلانتری‌های کشور در حال حاضر مجهز به دایره مشاوره و مددکاری شده‌اند، که خانواده‌ها می‌توانند راهنمایی‌های لازم برای پیشگیری از اعتیاد را با بهره‌مندی از آموزش‌های اساتید مجرب در کلانتری‌ها فراگیرند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا بیان داشت: علاوه بر کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی استان‌ها و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر، مبارزه با مواد مخدر را از طریق پیشگیری اجتماعی و رویکرد اجتماع محور نیز انجام می‌دهیم که امیدواریم در سال 93 کارنامه بهتری در این رابطه داشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها