امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89314
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ محسن خانچرلی، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ضمن تأکید بر اجرای طرح امنیت محله محور در محدوده های مختلف شهر تهران، به ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ محسن خانچرلی، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ضمن تأکید بر اجرای طرح امنیت محله محور در محدوده های مختلف شهر تهران، به تلاش مأموران کلانتری های زیر مجموعه سرکلانتری های یازده گانه این پلیس در خصوص برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان اشاره کرد.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: بنابر تدابیر رئیس پلیس پایتخت و بر اساس یکی از اصلی ترین دغدغه های شهروندان در مورد برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و جمع آوری و معتادان، طی 24 ساعت گذشته مأموران مبارزه با مواد مخدر کلانتری های زیر مجموعه سرکلانتری های یازده گانه پلیس پیشگیری پایتخت، ضمن اجرای طرح امنیت محله محور اقدام به جمع آوری معتادان و بازداشت توزیع کنندگان مواد مخدر کردند.

وی افزود: در طرح مذکور که تا بامداد امروز ادامه داشت تا کنون 82 معتاد و توزیع کننده مواد مخدر در محله های جرم خیز شهر تهران شناسایی و بازداشت شده اند که در این زمینه طی هماهنگی های انجام شده از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، توزیع کنندگان مواد مخدر برای تحقیقات به پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند و معتادان جمع آوری شده به مراکز معتبر درمان و ترک اعتیاد معرفی شدند.

سرهنگ خانچرلی، در ادامه گفت: طی بازرسی های انجام شده از محل اختفا و پاتوق های این متهمان و معتادان، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از جمله حشیش، تریاک و مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط شد که متعاقباً به پرونده متهمان ضمیمه شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، در پایان تصریح کرد: طرح امنیت محله محور در راستای درخواست شهروندان و بنابر تدابیر رئیس پلیس پایتخت به اجرا درآمده است که طبق روال گذشته در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها