امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89315
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیروس فتحی، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اعلام این خبر گفت : برابر اخبار و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیروس فتحی، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اعلام این خبر گفت : برابر اخبار و اطلاعات بدست آمده مبنی بر این که فردی با جعل عناوین مختلف اقدام به کلاهبرداری در سطح وسیع از افراد و اشخاص مختلف در سطح شهرهای جنوبی استان و تهران بزرگ کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با تلاش های به عمل آمده مشخص شد، متهم خود را اکثراً با نام جعلی یا با استفاده از وابستگی به افراد سرشناس دولتی معرفی کرده و با انجام معامله خودرو ، زمین و محصولات کشاورزی مبلغی در حدود یک میلیارد و 170 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به ابعاد اتهامات وارده و شناسایی هشت نفر از شکات، مشخصات متهم در سیستم افراد تحت تعقیب ثبت و در نهایت ، متهم در اصفهان به جرم مشخص دستگیر و به پلیس آگاهی این استان منتقل شد.

سردار سیروس فتحی افزود: متهم در ابتدا منکر هر گونه بزه انتسابی بود ولی با دلایل به دست آمده و مواجهه با شکات و انجام بازجویی های علمی به کلاهبرداری، جعل هویت، فریب در ازدواج و... اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به دستگیری این کلاهبردار از مردم خواست در خرید املاک و مستغلات ضمن استعلام از سازمان های مسئول مراقب کلاهبرداران باشند.

به دستور مقام قضایی تصویر متهم در جراید و رسانه های کشوری منتشر می شود تا چنانچه شهروندی به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته، جهت تشکیل پرونده و رسیدگی به آن به پلیس آگاهی شرق استان تهران واقع در ورامین – روبروی کارخانه قند مراجعه کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار