امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89319
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره لزوم حمایت از حوزه صنایع دستی و هنرمندان شاغل در این عرصه گفت: در مجلس شورای اسلامی آمادگی ...

عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره لزوم حمایت از حوزه صنایع دستی و هنرمندان شاغل در این عرصه گفت: در مجلس شورای اسلامی آمادگی خوبی برای حمایت از هنرمندان، بازرگانان و برنامه‌های راهبردی مدیران صنایع دستی وجود دارد.

وی افزود: به همین بهانه از تمامی مسئولان و معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی دعوت می‌کنیم ارتباط خود را با مجلس بیشتر کنند تا بتوانیم با هم افزایی و تبادل نظر به این عرصه مهم فرهنگی اجتماعی کشورمان کمک بیشتری کنیم.

عزیزی با اشاره به علاقه مردم دنیا به صنایع دستی ایران اظهار داشت: صنایع دستی به طور کلی برای مردم دنیا جذاب است و یکی از کالاهایی که در سفرها خریداری می‌کنند و یا سوغات می‌برند صنایع دستی است.

وی ادامه داد: بنده نیز در سفر به سایر کشورها، همیشه صنایع دستی آنها را خریداری می کنم و بسیار دیده‌ام که صنایع دستی ما بسیار مورد توجه مردم دیگر کشورهاست و بدون ادعا می‌توانم بگویم از این نظر دیگر کشورها قابل مقایسه با ایران نیستند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان برگزاری نمایشگاه صنایع دستی را رویداد مهمی دانست و تاکید کرد: این اتفاق باید با جدیت دنبال شود و امیدواریم که زمینه‌های لازم برای توسعه صنایع دستی با مدیریت جامع و راهبردی در عرصه بین المللی فراهم شود و مجلس شورای اسلامی و بویژه کمیسیون اجتماعی با جدیت آمادگی حمایت و همکاری در این زمینه دارند.

روز گذشته بیست و چهارمین نمایشگاه صنایع دستی ایران به کار خود پایان داد و چهره‌های فرهنگی و سیاسی مختلفی از این نمایشگاه بازدید کردند.

عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس که حوزه صنایع دستی کشور زیر نظر این کمیسیون قرار دارد نیز یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها