امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8934
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم خسروی نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم خسروی نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: در مقطع حساس و سرنوشت‌ساز انتخابات ریاست جمهوری، دنیا بداند که به فضل خدا و بصیرت ملت ایران و اراده راسخ آنها و با حضور گسترده همه آحاد ملت در انتخابات ریاست جمهوری، حماسه سیاسی تحقق می‌یابد.
وی افزود: از داوطلبان انتخابات شوراها و ریاست جمهوری که برای تحقق آرمان‌های امام و انقلاب در میدان جهاد سیاسی قدم گذاشته‌اند، انتظار داریم که اهداف و برنامه‌های خود را به صورتی عملیاتی کنند تا به تقویت نظام بیانجامد، همچنین نسبت به خدمات نظام اسلامی سیاه‌نمایی نکنند و از هتک حرمت دیگران بپرهیزند.
خسروی خاطرنشان کرد: داوطلبان انتخابات این رهنمود رهبری که فرمودند از بداخلاقی‌های انتخابات باید به شدت پرهیز کرد را سرلوحه کار خود قرار دهند، کاندیداهای انتخابات باید از بدگویی و تهمت‌زدن به دیگران بپرهیزند و برای معرفی خود، دیگران را تخریب نکنند چرا که این اقدامات راه و روش اسلامی نیست.
نماینده تربیت حیدریه در مجلس تصریح کرد: رقابت باید وجود داشته باشد، اما این رقابت‌ها باید با رعایت موازین اسلامی همراه باشد؛ داوطلبان انتخابات شوراها بدانند که بررسی شوراها بر اساس قانون بوده است نه بر اساس سلیقه و برداشت شخصی نمایندگان مجلس.
در ادامه این جلسه محمدرضا امیری نماینده کهنوج در مجلس نیز در تذکری آئین‌نامه‌ای از انصراف حجت‌الاسلام ابوترابی فرد از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد و گفت:‌ از نایب رئیس مجلس که در راستای وحدت اصولگرایان، انصراف خود را از کاندیداتوری ریاست جمهوری اعلام کرد، تشکر می‌کنم.
وی افزود: انشاءالله همه اصولگرایان رای رسیدن به وحدت، تلاش و جدیت داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها