امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89353
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، «وان چون» مدیرکل خلع سلاح وزارت خارجه چین عصر امروز (دوشنبه) بعد از ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، «وان چون» مدیرکل خلع سلاح وزارت خارجه چین عصر امروز (دوشنبه) بعد از پایان نشست سه جانبه ایران، آمریکا و کاترین اشتون در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که چقدر احتمال می‌دهید که تا 20 ژوئیه (29 تیر ماه) توافقنامه جامع هسته‌ای حاصل شود؟ گفت:‌ اراده سیاسی برای دستیابی به توافق وجود دارد.

وی با بیان اینکه از مذاکرات وین چهار در حال گفت‌وگو در خصوص آغاز نگارش متن پیش نویس توافقنامه جامع هسته‌ای بودیم، عنوان کرد که مذاکرات این دوره هنوز شروع نشده و نمی‌توان در این خصوص پیش داوری کرد.

مدیرکل خلع سلاح وزارت خارجه چین خاطرنشان کرد که کشورش از برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران در چارچوب معاهده NPT حمایت می‌کند..

وان چون با اشاره به مذاکرات دوجانبه هیأت ایران با برخی از اعضای 1+5 در هفته گذشته، عنوان کرد: مذاکرات دوجانبه مفید است به خصوص وقتی که می‌خواهیم وارد مذاکرات واقعی شویم و کمک می‌کند که موضع بهتری برای قضاوت داشته باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها