امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 89385
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
داریوش باباییان مدیرعامل مؤسسه شکوفا فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از عدم سرگروه برای فیلمهای ...

داریوش باباییان مدیرعامل مؤسسه شکوفا فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از عدم سرگروه برای فیلمهای سینمایی «مردن به وقت شهریور» ساخته هاتف علیمردانی، «نقشه نگار» ساخته علی عطشانی و «دنیای پرامید» ساخته منوچهر هادی خبر داد و گفت: فیلم سینمایی مردن به وقت شهریور ساخته هاتف علیمردانی و دلیل مشکلاتی که در ثبت قرارداد و سرگروه‌ها وجود دارد هنوز موفق به ثبت قرارداد خود با سرگروه نشده است.

وی تأکید کرد: بسیاری از دفاتر پخش فیلمهای سینمایی دیگر که در عید نوروز فیلمهای خود را پخش می‌کردند دوباره متقاضی اکران عید فطر شدند که تقریباً می‌توان گفت فرهنگ «سینما در اختیار» باب شده است.

باباییان ادامه داد: سه فیلم سینمایی که دفتر پخش شکوفا فیلم مسئولیت اکران آنها را بر عهده دارد دارای پروانه نمایش از سوی سازمان سینمایی هستند اما متأسفانه سرگروهی در کنار خود ندارند که از آنها حمایت کنند.

این تهیه کننده سینما تأکید کرد: سازمان سینمایی قانونی بگذارد که اگر فیلمی در عید نوروز به نمایش در آمد حتماً فیلم دوم آن دفتر در دیگر ماههای سال مثل محرم و صفر نیز در سینماها اکران شود و صرفاً متقاضی اکران فیلم خود در یک فصل خاص نشوند.

مدیرعامل مؤسسه شکوفا فیلم خاطرنشان کرد: وجود این موارد تبعاتی دارد که مسلماً تا 6 ماه آینده به شورای صنفی و سازمان سینمایی ضربه خواهد زد.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمهای سینمایی مردن به وقت شهریور ساخته هاتف علیمردانی، نقشه نگار ساخته علی عطشانی و دنیای پرامید ساخته منوچهر هادی پس از دریافت پروانه نمایش از سوی شورای صدور پروانه نمایش در نوبت اکران قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها